Květen 2012

19th Annual Race to Erase MS Gala, LA | May 18th

23. května 2012 v 22:22 | Lucy & Patty
Zoey se 18.května se svou maminkou Leou Thompson, sestrou Madeline Deutch a svým přítelem Avanem Jogiou zúčastnila akce 19th Annual Race to Erase MS Gala v Los Angeles.
Zoey to moc slušelo, a my vám přinášíme 15 MQ fotek z akce (myslím 3 jsou v HQ).


GALLERY LINK:

New personal photos #002

22. května 2012 v 21:56 | Lucy & Patty
Po delší době se tu sešlo už více nových Zoeyiných foteček s twitteru, tak je vám sem zase šoupneme :)
Fotek je celkem 7 nových, z toho poslední dvě ze dneška (22.5.) na té nejnovější fotce nejspíš Zoey dostala nějaký diplom, protože vypadá štastně a tweetuje k fotce "Done" (Hotovo).


GALLERY LINK:

On the set of Beautiful Creatures

11. května 2012 v 9:47 | Lucy & Patty
Objevilo se video z natáčení filmu Beautiful Creatures. Na video se dostanete po kliknutí na obrázek níže, protože není na youtube, tudíž nejde vložit.New personal photos

5. května 2012 v 21:38 | Lucy & Patty
Za poslední dny Zoey přidala pár nových osobních fotek na svůj twitter. První je z 29.dubna, kdy měla hodně učení, podle toho taky vypadá její výraz :D. Druhá fotka je z 1.května. Nejvíc mě zaujala dnešní fotka, kde je Zoey maličká, ale strašně roztomilá, Zoey je ta nalevo, ale to snad poznáte ;)


GALLERY LINK:

Nylon Magazine - May 2012

5. května 2012 v 19:24 | Lucy & Patty
V květnovém čísle magazínu Nylon se objevil článek o Zoey, ve kterém mluví například o své rodině, Ringer a svém novém filmu Beautiful Creatures.

GALLERY LINK:

Zooey Magazine: Just another day with Zoey Deutch

3. května 2012 v 18:18 | Lucy & Patty
Přeložila jsem Vám rozhovor se Zoey, který se objevil v magazínu Zooey a pro který zároveň Zoey nafotila i nový photoshoot.

Zooey potkal Zoey. Zoey Deutch je ztělesněním rozkošného typu "Holky od vedle." Roztomilá, vtipná a chytrá. Nemluvě o její lásce ke zvířatům. Tato 17letá herečka pracuje vedle všemi milované přemožitelky upírů Sarah Michelle Gellar, Kristoffera Polahy a Ioana Gruffudda v thrilleru stanice CW - Ringer. Hraje problémovou dceru - Juliet, která má velké srdce a bojovou osobnost. Kayla Aldecoa se Zoey sedí na trávníku a povídá si s ní o tom, jaké je to být "Zoey" a jaké je to být známá... Její dům zahrnuje báječnou (a známou) rodinu s více než dosti zvířaty (ryby, koně, psi a kočky).

Jsem v posledním ročníku na střední škole. Dnes ráno jsem dokončila ty strašné státní zkoušky. Nedoporučovala bych to! Poslední dva roky jsem měla hodiny online, prostřednictvím online školy. Jsem schopná přes video chat se svými učiteli komunikovat, je to vážně super. Je to skvělé. Jsem v posledním ročníku, jsem nadšená! Není to tak špatné, protože absolvuji o rok dříve, v devátém ročníku jsem přeskočila stupeň, ale stejně...

V budoucnosti bych se opravdu chtěla vrátit zpátky do školy. Buď na NYU (New York University) nebo USC (University of Southern California). Vždycky jsem chtěla jít na Yale, ale to mě přešlo. I když, uvidíme. Škola je pro mě prioritou, opravdu si ji užívám. Protože jsem přeskočila stupeň, dávám si jeden rok na to, abych zjistila, kam chci jít, než se vrátím zpátky. Bude to jako bych absolvovala v ten pravý čas se všemi svými přáteli. Mám pocit, jako bych brala vysokoškolské kurzy herectví, alespoň s Ringer. Vždycky jsem se naučila něco nového. Bylo to jako být placená za chození na vysokou školu.

Nejoblíbenější část na mé práci není ta, že mě nikdy nezačne nudit, ale ta, že je to vždy vzrušující. Vždy je tu něco, co se můžete od někoho jiného naučit. Ať už je to herec nebo zvukař, vždy je tu spousta věcí, které se můžete naučit. Pokaždé je něco k dispozici.

Dokončila jsem první sérii Ringer a tento víkend jedu do New Orleans točit film Beautiful Creatures, jehož stvořitelem je Richard LaGravenese. Je to šílené, neuvěřitelní herci! Jako Viola Davis, Emma Thompson, Jeremy Irons a Emmy Rossum. Tohle bych si nepředstavila ani ve svém nejdivočejším snu. Jsem tak nadšená!

Nemám žádný seznam. Ale chtěla bych letět balónem. Jediná věc, která mě drží zpátky je, že musím jít do práce na 4 hodiny ráno a nejsem ranní ptáče. To by nebyla zábava. Skutečnost, že na mém listě je jen jedna věc a tou je let balónem, to o mě něco vypovídá. Tohle je celý můj seznam.

Jsem 17letá holka...mou největší "guilty pleasure" je čokoláda. Vždy, po celý čas, jím čokoládu. Jím docela zdravě, ale pak jdeme všichni ven a má to vždy co dočinění s čokoládou. Nebo s hranollky. Občas se také ráda podívám na ženský basketbal. Ne, ne občas. Opravdu se mi to líbí!

Když se lidé dotýkají svých řas, dokáže mě to podráždit mnohem více než škrábání nehty na tabuli. Mám pocit, že si je chtějí vytrhat a to mě bolí na duši. Každý má nějakou tu věc, ta moje je obzvláště divná.

Jsem teenager, takže moje nálady jsou intenzivní. V jednu chvíli jsem šťastná, tu další mám pocit, že budu brečet a hned na to se směju a mazlím se svým psem. Takže, jsem velmi náladová. Jsem také hyperaktivní. Možná je to tím, že jsem nejmladší dítě. Mám starší sestru, takže možná je to tímhle. Vždycky se snažím mluvit za někoho jiného.

Jedna věc, kterou o mě lidé možná neví je, že jsem pescatarian (pozn. - člověk, který nejí maso, s výjimkou ryb. Technicky vzato to ale není vegetarián. Pescetariáni často věří, že mírná konzumace ryb nebo rybích olejů, které mají vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, je nezbytná pro optimální zdraví. Je to forma zdravého životního stylu.) Všichni mi říkají: "Ne, nejsi! Měla jsi "bat micva" (pozn. - obdoba "bar micva", židovský obřad, slaví se poté, co dívka dosáhne 12 let). Znamená to, že nejím maso. Ryby jím. Mé nejoblíbenější jídlo je sushi a tak si všechny bílkoviny beru z toho. Jsem taková, protože se mi to líbí.

Někdy dokážu být až příliš upřímná. Pamatuji si, že jednou mi máma řekla: "Upřímnost bez soucitu je krutost." Je tu také jedna citace od Einsteina o kočkách, kterou mám ráda. Nepamatuju si ji, ale je to tak. Pokud si ji chcete vygooglit, vím kde ji najdete! Einstein měl opravdu kočky rád a já mám opravdu ráda Einsteina.

Moje rodina je tou nejdůležitější věcí v mém životě. Nikdy bych bez nich nemohla žít. Víte, z počátku jsem byla "můj iPhone!" Ale pak jsem si to znovu promyslela a řekla jsem si "Ohh, moje rodina...udělám to!" Moje sestra je ta nejúžasnější zpěvačka/skladatelka. Je také herečka. Jmenuje se Maddie. Její kapela se jmenuje 'Maddie and the Bad Hats.' Je úžasná a já nikdy nedovedu to, co ona. Je opravdu skvělé mít kolem sebe lidi jako je má máma, sestra a můj táta, kteří jsou vždy schopni dělat to, co milují. To je samo o sobě inspirující.

Překlad: Patty
Zdroj: Zooey Magazine